22.09.2010

Facebookta; Kim silmiş, kim profilini dondurmuş, Kim Kabul etmemiş


Facebookta; Kim silmiş, kim profilini dondurmuş, Kim Kabul etmemiş Hepsini görmek bunlar mümkün arkadaşlar...Şöyleki; Gerekli Programımız

1-) Mozilla Firefox Olmayanlar burdan indirebilir

2. İşlem ; Firefoxumuza Greasemonkey kuruyoruz. Buradan, 'add to firefox' linkinden kurabilirsiniz. Firefoxun sağ alt köşesinde bir maymun işareti çıkacaktır kurulduktan sonra.

3. İşlem ; Greasefire eklentisini kurmamız , Burayı tıklayarak 4-5 saniyede kurabilirsiniz

4. İşlem ; firefox tarayıcımızdan Facebooka giriyoruz , sağ altta maymun suratına , sağ tık yapıp , en üstteki ...Scripts Avaible yazısını tıklıyoruz ve bize bir pencere açacak. Açtığı pencerede büyük ihtimal en üstte bulunur, Göremezsekte yazarak bulabiliyoruz ' Unfriend Finder'i tıklıyoruz ve sağ tarafa açacağı pencereden' Install Unfriend Finder ' Tıklıyor , kuruyoruz.

Facebookta sayfayı yenileyin , bundan sonra sizi silenler, engelliyenler, kabul etmeyenler, profilini donduranlar, size not olarak bildirilecek. İlgili ayarları; hesap ayarları bölümünden, unfriends bölümünden yapabilirsiniz.

0 yorum:

Arama

Loading

arama motoru..

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler

Blog Listem

My BlogCatalog BlogRank Free blog counters BlogBurst.com Check PageRankOpen Directory Project at dmoz.orgAdd to Technorati Favorites! Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.NetBlog Linkleri Link Dizini