1.02.2010

Bu muhteşem bir tasarım

Dublex yada triplex eviniz var ve merdivenleri çıkıp inmek yoruyor diye düşünüyorsanız. Yada çocuğunuz için merdivenler tehlike oluşturuyor yada çocuğunuz  eğlenmek istiyor.  yada evdeki sevimli kediniz oyun istiyor bakın böyle bir tasarım eviniz için bence muhteşem olacak.

4 yorum:

bevren dedi ki...

Süpermişşş :)
Yalnız ben bir noktaya takıldım. Kaymaya başladığın anda kaydırağın sonunda ne olduğunu göremiyorsun. Bu biraz tehlikeli değil mi :)

seyda dedi ki...

:))) o zaman yurdum insanı pratik çözümler bulabilir. mesela yumuşacık bir minder koyabilir. o anda minderde kedi uyumuyorsa yada çocuklar bir muzurluk yapmayacaksa tabiiki :)

bilge dedi ki...

ilginç bir tasarım tam benim kedim ve köpeğime göre birbirini kovalarken ordan kaydıklarını düşünemiyorum..sevgi ve dostlukla..

seyda dedi ki...

Benimde bir kedim var. Kaykaya gerek kalmıyo eve sadece karnını doyurmak için uğruyo diğer zamanlarda kız peşinde koşturuyor :)))

Arama

Loading

arama motoru..

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler

Blog Listem

My BlogCatalog BlogRank Free blog counters BlogBurst.com Check PageRankOpen Directory Project at dmoz.orgAdd to Technorati Favorites! Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.NetBlog Linkleri Link Dizini