8.08.2009

Facebook'tan En Yeni Symbian Widget!


Facebook için en yeni ve en resmi istemci olan Facebook Widget yayınlandı. Peki bu widgettan hangi Symbian kullanıcıları faydalanabilecek?

Belli ki şu sıralar Nokia geliştiricileri sıkı çalışıyorlar. Özellikle N97'nin ardından dokunmatik ekranlı Symbian S60 5.sürüm tabanlı mobil cihazlara yönelik uygulamalar ardı ardına duyuruluyor. Nokia'nın en yeni çalışması ise Facebook widget!

Facebook ile ortaklaşa bir çalışmanın eseri olan Facebook Widget, dokunmatik ekranlı Symbian'ların Facebook hesaplarında çok daha özgür olmalarını sağlıyor.Ovi Store sayfasından da indirilebilen widgeta S60 3.sürüm tabanlı bir Symbian'lı mobil cihazdan ulaşmak istediğimizde hata mesajıyla karşılaştık.

m.facebook.com adresinden Mobil Facebook sayfasına girdiğinizde dil seçeneğinin hemen üstünde, telefonunuzla uyumlu uygulamayı indirebileceğiniz belirtiliyor. Tıkladığınızda da anında en yeni widget cihazınıza indiriliyor.

:: S60 3.sürüm Symbian'lar için de Facebook Widget gelir mi?


Yazan: Ahmet Gözütok

SDN - http://shiftdelete.net

0 yorum:

Arama

Loading

arama motoru..

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler

Blog Listem

My BlogCatalog BlogRank Free blog counters BlogBurst.com Check PageRankOpen Directory Project at dmoz.orgAdd to Technorati Favorites! Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.NetBlog Linkleri Link Dizini