3.04.2009

Twitter Kullanmayan Şirket Kalmayacak‏


Twitter kullanan şirket sayısı her geçen gün artıyor. İngiltere'de yapılan bir araştırma her gün 6 bin şirketin tweet'lemeye başladığını ortaya çıkardı.

İngiltere'de O2 tarafından yapılan bir araştırma Twitter kullanan şirketlerin sayısının hızla yükseldiğini ortaya çıkardı.


Türkiye'deki firmalar da Twitter'ı aktif şekilde kullanmaya başladı.

O2'nin araştırmasına göre ise her gün Twitter'da hesap açıp müşterilerinin kendilerini takip etmesini isteyen firma sayısı 6 bini buluyor. 500 KOBİ'nin baz alındığı araştırmaya göre her 10 firmadan yaklaşık 2'si Twitter'ı aktif şekilde kullanıyor. Hazırlanan rapora göre toplam 700 bin firma kendini tanıtma araçlarından biri olarak Twitter'ı kullanıyor. Durum öyle bir hal almış ki, bazı basılı ve online yayınlar, şirketlere Twitter'a başlanıç kılavuzu başlıklı özel dosyalar hazırlıyor.

0 yorum:

Arama

Loading

arama motoru..

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler

Blog Listem

My BlogCatalog BlogRank Free blog counters BlogBurst.com Check PageRankOpen Directory Project at dmoz.orgAdd to Technorati Favorites! Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.NetBlog Linkleri Link Dizini