23.10.2007

Helal olsun sana Michael!!! Bu adam hainlere kapak olsun!!!/VİDEO

Yıl: 1998, Yer: Almanya ZDF Kanalı Stüdyoları. Programa yarışmacı olarak katılan İsviçreli Michael Sauser, 188 ülkenin milli marşını notaları ile ezbere söyleyeceğini iddia ediyor. Bunun üzerine jüri rasgele bir seçimle 5 ülkenin bayrağını seçiyor.

Yarışmacı sırayla bu marşları okuyor ve Türkiye en sona kalıyor. daha önce okuduğu 4 ülke milli marşı ile ilgili olarak tatmin olan jüri, yarışmacının yarışmayı kazandığını ve Türk Milli Marşı'nı okumasına gerek kalmadığını söylüyor.

İsviçreli yarışmacı Mİchael Sauser, duruma itiraz ediyor ve madem ki Türk Bayrağını da seçtiniz, o zaman Türk Ulusal Marşını da okumak istiyorum diyor.

İŞTE O ANLAR!!!

Çaresiz kalan jüri ve program yöneticileri, bu ricayı yerine getirmek zorunda kalıyorlar. Bunun üzerine İsviçreli Mİchael Sauser, 'Türk Milli Marşı, ayakta dinlenir' diyerek, tarihi bir söze imza atıyor ve stüdyoda bulunan herkesi ayağa kalkmaya davet ediyor.

Stüdyoda bulunan herkes ayağa kalktıktan sonra Sauser, kendi aksanı ile İstiklal Marşımızı müthiş bir coşkuyla okuyor
video

0 yorum:

Arama

Loading

arama motoru..

Subscribe via email

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İzleyiciler

Blog Listem

My BlogCatalog BlogRank Free blog counters BlogBurst.com Check PageRankOpen Directory Project at dmoz.orgAdd to Technorati Favorites! Msn bot last visit powered by MyPagerank.Net Yahoo bot last visit powered by MyPagerank.NetBlog Linkleri Link Dizini